Strona główna 5 Aktualności 5 Gastrotargi SMAKKI 23-25 marzec 2023

Aktualności

Gastrotargi SMAKKI 23-25 marzec 2023

Mar 14, 2023 | Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 23-25 marca 2023 będzie nas można odwiedzić na SMAKKI Gastrotargi, które odbędą się na terenie centrum wystawowego EXPO XXI w Warszawie.

Zaprezentujemy na nich długo wyczekiwaną, nową linię urządzeń włoskiego producenta MARENO. Bezkompromisowa jakość, maksymalna funkcjonalność i ponadprzeciętny design to niezaprzeczalnie jej wiodące cechy.

Oczywiście na naszym stoisku nie może zabraknąć fenomenalnych i niezawodnych okapów Jeven. W tym roku przybliżymy odwiedzającym system Turbo Swing będący jednym z 5 rozwiązań stosowanych w naszych okapach.

Całkowitą nowością w naszym portfolio, a także na naszym stoisku będzie kocioł warzelny fińskiego producenta Dietatec, który rewolucjonizuje rynek skandynawski. Niesamowita wielozadaniowość raz niepodważalna jakość są kluczem sukcesu urządzeń Dieta. Warto też wspomnieć o intuicyjnej i w pełni zautomatyzowanej obsłudze kotłów, które dzięki wbudowanej pamięci krok po kroku prowadzą kucharza przez proces przygotowywania dań.

Podczas targów będziemy także prezentowali 2 modele pieców konwekcyjno- parowych marki HOBART. To niewątpliwie najlepsze piece na naszym rynku zarówno pod kątem jakości i wykonania jak i niezawodności o czym będzie można się przekonać w trakcie zwiedzania naszego stoiska.

Mocno rewolucyjnym produktem jaki także będzie można poznać na naszym stoisku to system KES( Kitchen Energy Saver). Inteligentny i bezobsługowy system zarządzający energią elektryczną urządzeń. KES redukuje moc szczytową urządzeń dzięki czemu kuchnie gastronomiczne mogą redukować opłaty za energię elektryczną nawet o 35%. Więcej informacji o KES oraz pozostałych produktach z chęcią udzielimy na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin – STOISKO A-6.

Do zobaczenia niebawem!