Strona główna 5 Piece konwekcyjno-parowe Hobart

PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE

Piece konwekcyjno-parowe to jedne z najważniejszych produktów firmy Hobart. Hobart należy do wiodących producentów urządzeń gastronomicznych na świecie. W trakcie swojej niemal stuletniej historii firma rozwijała, produkowała i dystrybuowała liczne rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. Hobart na bieżąco pracuje nad innowacyjnością systemów technik pieczenia, przygotowania żywności, zmywania oraz technologii uzdatniania odpadów gastronomicznych. Wybierając urządzenia niemieckiego producenta, stawiacie na wysoką jakość, ekonomię pracy, energooszczędność oraz niezawodne rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie trzy linie produktowe pieców konwekcyjno-parowych Hobart: COMBI, COMBI-plus i COMBI-mini. Poznajcie je bliżej.

Linie produktowe pieców konwekcyjno-parowych

Linia produktowa COMBI oferuje szeroką gamę modeli natryskowych i bojlerowych. Prosty i czytelny panel sterowania ułatwia pracę każdemu użytkownikowi. Duża liczba akcesoriów i opcji pozwoli Wam na samodzielną konfiguracje urządzenia adekwatnie do potrzeb. Istnieje możliwość zapisania aż do 100 własnych programów / przepisów. Piece COMBI są szybkie, niezawodne i skonfigurowane z myślą o profesjonalistach. Piece mogą zostać doposażone w automatyczną funkcję mycia.
Piece Hobart COMBI-plus łączą podstawowe zalety modelu COMBI z szerokim zestawem dodatkowych funkcji. Panel sterujący pieca o nazwie FastPAD pozwala łatwo zapisać kolejne etapy obróbki za pomocą obrazu. W pamięci zapisano fabrycznie ponad 70 różnych programów. Istnieje możliwość zapisania aż do 250 własnych programów/przepisów. Także czyszczenie pieców COMBI-plus jest proste: wystarczy wybrać stopień mycia i uruchomić program. Unikalny system mycia COMBI-plus trwa zaledwie 17 minut, a w programie intensywnym oszczędza nawet 50 % wody w porównaniu z tradycyjnymi systemami.
Linię produktową COMBI-mini cechuje kompaktowa budowa pozwalająca zaoszczędzić miejsce. To piece konwekcyjno-parowe, które sprawdzą się w restauracyjnej kuchni, ale wszędzie tam, gdzie ograniczeniem jest niewielka przestrzeń. COMBI-mini oferują zalety dużego pieca w kompaktowym wydaniu. Piece mogą być wyposażone zarówno w panel sterowania VisioPAD jak i FastPAD. Piece COMBI-mini posiadają automatyczny system mycia.

Zalety urządzeń Hobart

Czemu warto postawić na urządzenia Hobart?

 

 • Bardzo wysokie efekty obróbki termicznej. Natychmiastowa gotowość pieców do pracy, dzięki prostej obsłudze.
 • Prosty i intuicyjny panel obsługi.
 • Praktyczne okno panoramiczne.
 • Bezpieczny i wygodny załadunek w układzie poprzecznym.
 • Wyjątkowo prosta obsługa.
 • 7 różnych trybów pracy.
 • Szybkie i proste procesy.
 • 17 minutowy cykl mycia.
 • Ekonomia użytkowania.
 • Niezawodność i wysoka żywotność pieców.
 • 24 miesiące gwarancji.

Oferta

Nasze marki

Doradztwo

Serwis