O Leven Group - Leven
Strona główna 5 O Leven Group

O Leven Group

O nas

Jesteśmy jednym z liderów rozwiązań dla profesjonalnej gastronomii na polskim rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oferowaniu i dostarczaniu kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych oraz gastronomicznych do profesjonalnych kuchni. Bardzo dobre parametry techniczne urządzeń oraz ich wysoka jakość i niezawodność gwarantują prawidłowe działanie Waszych kuchni na pełnych obrotach każdego dnia. Poznajmy się bliżej.

CSR

Społeczna odpowiedzialność naszej działalności jest dla nas istotna. Nowo wybudowana siedziba Leven Group w Sadach pod Poznaniem to zeroemisyjny obiekt. Bierzemy też udział w programie Norway Grants – na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Aktualności

Komunikujemy zmiany w działalności Leven Group, opowiadamy o partnerstwie i naszym rozwoju. Dbamy, by nasi klienci zawsze byli właściwie poinformowani. Szczerze mówimy o wszystkim co dla Was ważne. Zobaczcie sami.

Wszystko o branży, wszystko
o Waszych kuchniach

Leven Academy to niezależne forum wymiany informacji na temat trendów branżowych. Kulinarne studio pokazowo-szkoleniowe mieszczące się w naszej siedzibie głównej w Sadach. W pełni wyposażona kuchnia, w której szefowie wspinają się na wyżyny umiejętności i smaku. Jednocześnie, przyjazne miejsce, w którym poczujecie się mile widzianymi gośćmi. Sprawdźcie co się u nas aktualnie dzieje.