Pakowarki próżniowe BOSS VAKUUM - Leven
Strona główna 5 Pakowarki próżniowe BOSS VAKUUM
Boss Vakuum

PAKOWARKI PRÓŻNIOWE

Pakowarki próżniowe niemieckiej marki Boss Vakuum charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i eksluzywne rozwiązania. To produkty o znakomitych parametrach technicznych, wykończone z troską o każdy detal i wyposażone w intuicyjne panele sterowania. Pakowarki Boss Vakuum oferowane są w szerokiej gamie modeli stołowych i wolnostojących.

Urządzenia Boss Vakuum

Dlaczego pakowanie próżniowe?

Większość bakterii odpowiedzialnych za psucie żywności to bakterie tlenowe. Proces pakowania próżniowego zabezpiecza żywność, odbierając szkodliwym bakteriom dostęp do środowiska (tlenu) niezbędnego do podtrzymania procesów metabolicznych i przetrwania.
Technologia pakowania próżniowego odpowiada na potrzebę zachowania bezwzględnego bezpieczeństwa sanitarnego w profesjonalnej gastronomii. Korzystając z pakowarek Boss Vakuum redukuje się zagrożenie ze strony szkodliwych bakterii i mikrobów chroniąc zarówno żywność, jak i mających z nią kontakt, ludzi. Proces pakowania w próżni pozwala przechować żywność w optymalnych warunkach, bez ryzyka zepsucia lub skażenia czynnikami zewnętrznymi. Pakowarki próżniowe są podstawowym narzędziem bezpieczeństwa w każdej współczesnej kuchni.

Modele urządzeń

Stołowe modele pakowarek próżniowych dedykowane są branży restauracyjnej o odpowiednich dla każdego użytkownika wydajnościach i wielkościach pakowanych produktów. Pakowarki próżniowe mogą zostać wyposażone w dwa różne panele sterowania: Z 2001S lub Z 3000. Z 2001 S jest odpowiednim panelem sterowania urządzenia dla każdego użytkownika, który posiada wszystkie niezbędne funkcje, takie jak: funkcja szybkiego wyłączania cyklu pakowania, funkcja marynowania produktów, funkcja wykrywania temperatury wrzenia płynów, funkcja rozgrzewania oleju w pompie, możliwość programowania i wiele innych. Natomiast panel Z 3000 dedykowany jest zdecydowanie bardziej wymagającym procesom produkcyjnym, posiada wszystkie funkcje podstawowe i wiele więcej, aby dostosować się do oczekiwań każdego użytkownika. Pakowarki próżniowe stołowe są również odpowiednie dla pakujących elektronikę, produkty zamykane w słoikach czy puszkach.

Boss Vakuum pakowarka stołowa
Pakowarki próżniowe wolnostojące dedykowane są do profesjonalnej gastronomii o większych wydajnościach, w których istotny jest czas i większe ilości pakowanych produktów. Pakowarki te sprawdzają się w średniej wielkości kuchniach cateringowych i produkcyjnych. Pakowarki wolnostojące posiadają kółka co ułatwia ich mobilność. Pakowarki próżniowe mogą zostać wyposażone w dwa różne panele sterowania; Z 2001S lub Z 3000. Z 2001 S jest odpowiednim panelem sterowania urządzenia dla każdego użytkownika, który posiada wszystkie niezbędne funkcje, takie jak: funkcja szybkiego wyłączania cyklu pakowania, funkcja marynowania produktów, funkcja wykrywania temperatury wrzenia płynów, funkcja rozgrzewania oleju w pompie, możliwość programowania i wiele innych. Natomiast panel Z 3000 dedykowany jest zdecydowanie bardziej wymagającym procesom produkcyjnym, posiada wszystkie funkcje podstawowe i wiele więcej, aby dostosować się do oczekiwań każdego użytkownika.
Boss Vakuum pakowarka wolnostojąca
TITAN to największe pakowarki próżniowe w naszej ofercie. Dedykowane do przemysłu spożywczego i żywienia zbiorowego (duże kantyny, stołówki, szpitale). Modele 1- i 2-komorowe wyposażono w pompy o wydajności sięgającej 300 m3/h i listwy zgrzewające o długości nawet 1 m. Boss Vakuum szczególnie dla tego segmentu odbiorcy podchodzi bardzo indywidualnie i elastycznie przy doborze odpowiedniej pakowarki próżniowej. Wyposażone są w sterownik z panelem Z 3000 stworzony dla profesjonalistów z branży spożywczej i mięsnej. Wyposażony w programy dedykowane pakowaniu produktów spożywczych oraz produktów płynnych i wilgotnych. Szereg specjalnych funkcji zapewnia dostosowanie się do każdych wymagań użytkownika.
Boss Vakuum pakowarka Linia Titan

Najważniejsze cechy i zalety produktów Boss Vakuum

  • Szeroki asortyment modeli i akcesoriów.
  • Pompy próżniowe- sprawdzone, uznane na rynku pompy Bush oraz nowe, kompaktowe pompy BECKER  wydajności 40m3/h do linii MAX.
  • Najwyższej klasy materiały użyte do produkcji urządzeń.
  • Gwarancja powtarzalnej jakości pakowania- urządzenia sterowane oczekiwanym poziomem próżni a nie czasem cyklu.
  • Możliwość personalizacji urządzeń pod kątem specyficznych potrzeb klientów.
  • Możliwość wyboru panelu sterowania pod kątem zaawansowania potrzeb.
  • Intuicyjne, czytelne panele sterowania.
  • Innowacyjne, wyjątkowe funkcje np. marynowania.

Oferta

Nasze produkty

Nasze produkty

Doradztwo

Doradztwo

Serwis

Serwis