Strona główna 5 Pakowarki próżniowe BOSS VAKUUM

PAKOWARKI PRÓŻNIOWE

Pakowarki próżniowe niemieckiej marki Boss Vakuum charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i eksluzywne rozwiązania. To produkty o znakomitych parametrach technicznych, wykończone z troską o każdy detal i wyposażone w intuicyjne panele sterowania. Pakowarki Boss Vakuum oferowane są w szerokiej gamie modeli stołowych i wolnostojących.

Dlaczego pakowanie próżniowe?

Większość bakterii odpowiedzialnych za psucie żywności to bakterie tlenowe. Proces pakowania próżniowego zabezpiecza żywność, odbierając szkodliwym bakteriom dostęp do środowiska (tlenu) niezbędnego do podtrzymania procesów metabolicznych i przetrwania.
Technologia pakowania próżniowego odpowiada na potrzebę zachowania bezwzględnego bezpieczeństwa sanitarnego w profesjonalnej gastronomii. Korzystając z pakowarek Boss Vakuum redukuje się zagrożenie ze strony szkodliwych bakterii i mikrobów chroniąc zarówno żywność, jak i mających z nią kontakt, ludzi. Proces pakowania w próżni pozwala przechować żywność w optymalnych warunkach, bez ryzyka zepsucia lub skażenia czynnikami zewnętrznymi. Pakowarki próżniowe są podstawowym narzędziem bezpieczeństwa w każdej współczesnej kuchni.

Modele urządzeń

Stołowe modele pakowarek próżniowych dedykowane są branży restauracyjnej o odpowiednich dla każdego użytkownika wydajnościach i wielkościach pakowanych produktów. Pakowarki próżniowe mogą zostać wyposażone w dwa różne panele sterowania: Z 2001S lub Z 3000. Z 2001 S jest odpowiednim panelem sterowania urządzenia dla każdego użytkownika, który posiada wszystkie niezbędne funkcje, takie jak: funkcja szybkiego wyłączania cyklu pakowania, funkcja marynowania produktów, funkcja wykrywania temperatury wrzenia płynów, funkcja rozgrzewania oleju w pompie, możliwość programowania i wiele innych. Natomiast panel Z 3000 dedykowany jest zdecydowanie bardziej wymagającym procesom produkcyjnym, posiada wszystkie funkcje podstawowe i wiele więcej, aby dostosować się do oczekiwań każdego użytkownika. Pakowarki próżniowe stołowe są również odpowiednie dla pakujących elektronikę, produkty zamykane w słoikach czy puszkach.

Pakowarki próżniowe wolnostojące dedykowane są do profesjonalnej gastronomii o większych wydajnościach, w których istotny jest czas i większe ilości pakowanych produktów. Pakowarki te sprawdzają się w średniej wielkości kuchniach cateringowych i produkcyjnych. Pakowarki wolnostojące posiadają kółka co ułatwia ich mobilność. Pakowarki próżniowe mogą zostać wyposażone w dwa różne panele sterowania; Z 2001S lub Z 3000. Z 2001 S jest odpowiednim panelem sterowania urządzenia dla każdego użytkownika, który posiada wszystkie niezbędne funkcje, takie jak: funkcja szybkiego wyłączania cyklu pakowania, funkcja marynowania produktów, funkcja wykrywania temperatury wrzenia płynów, funkcja rozgrzewania oleju w pompie, możliwość programowania i wiele innych. Natomiast panel Z 3000 dedykowany jest zdecydowanie bardziej wymagającym procesom produkcyjnym, posiada wszystkie funkcje podstawowe i wiele więcej, aby dostosować się do oczekiwań każdego użytkownika.
TITAN to największe pakowarki próżniowe w naszej ofercie. Dedykowane do przemysłu spożywczego i żywienia zbiorowego (duże kantyny, stołówki, szpitale). Modele 1- i 2-komorowe wyposażono w pompy o wydajności sięgającej 300 m3/h i listwy zgrzewające o długości nawet 1 m. Boss Vakuum szczególnie dla tego segmentu odbiorcy podchodzi bardzo indywidualnie i elastycznie przy doborze odpowiedniej pakowarki próżniowej. Wyposażone są w sterownik z panelem Z 3000 stworzony dla profesjonalistów z branży spożywczej i mięsnej. Wyposażony w programy dedykowane pakowaniu produktów spożywczych oraz produktów płynnych i wilgotnych. Szereg specjalnych funkcji zapewnia dostosowanie się do każdych wymagań użytkownika.

Najważniejsze cechy i zalety produktów Boss Vakuum

  • Szeroki asortyment modeli i akcesoriów.
  • Pompy próżniowe- sprawdzone, uznane na rynku pompy Bush oraz nowe, kompaktowe pompy BECKER  wydajności 40m3/h do linii MAX.
  • Najwyższej klasy materiały użyte do produkcji urządzeń.
  • Gwarancja powtarzalnej jakości pakowania- urządzenia sterowane oczekiwanym poziomem próżni a nie czasem cyklu.
  • Możliwość personalizacji urządzeń pod kątem specyficznych potrzeb klientów.
  • Możliwość wyboru panelu sterowania pod kątem zaawansowania potrzeb.
  • Intuicyjne, czytelne panele sterowania.
  • Innowacyjne, wyjątkowe funkcje np. marynowania.

Oferta

Nasze produkty

Doradztwo

Serwis