Jesteśmy EKO i produkujemy EKO! - Leven
Strona główna 5 Aktualności 5 Jesteśmy EKO i produkujemy EKO!

Aktualności

Jesteśmy EKO i produkujemy EKO!

Apr 1, 2023 | Aktualności

Działania naszej firmy na rzecz ekologii zostały docenione! Podczas I edycji Targów Gastrotargi SMAKKI 2023 organizatorzy przyznawali tytuł dla Eko wystawcy, a także w kategorii EKO produkt. Jesteśmy dumni, że nasze proekologiczne działania i ciągły rozwój umożliwiły dojść do miejsca w którym jako firma jesteśmy całkowicie zeroemisyjni za co otrzymaliśmy certyfikat EKO wystawcy.

Byłoby to niemożliwe gdyby nie podjęte już kilka lat temu decyzje i działania. Na dzień dzisiejszy posiadamy instalację fotowoltaiczną pokrywającą całe nasze zapotrzebowanie energetyczne. W 2022 roku zainstalowaliśmy  pompy ciepła które ogrzewają naszą firmę a także wodę. Dodatkowo w lecie nasza zieleń ma zapewnioną wodę ze zbiorników retencyjnych znajdujących się na terenie firmy.
I właśnie dlatego jesteśmy dumni, że udało nam się osiągnąć tak wiele w zgodzie z przyświecającą nam ideą zrównoważonego rozwoju.

Drugim powodem do dumy jest wygrana aż 2 naszych produktów w kateogrii EKOprodukt. Zwycięzcami zostały nasze okapy kuchenne z systemem filtracji powietrza TurboSwing  oraz kotły warzelne DIETA. O zaletach naszych produktów zachęcamy do przeczytania w naszej ofercie.

Ostatnią nagrodę jaką otrzymaliśmy to wyróżnienie w kategorii EKOprodukt dla systemu zarządzania energią KES. To innowacyjne rozwiązanie umożliwiające obniżanie zużycia energii elektrycznej co bezpośrednio przekłada się na wielkie oszczędności. Ekologia i Ekonomia w jednym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdą Państwo informacje o nagrodzonych produktach.