Gastrotargi SMAKKI 23-25 marzec 2023 - Leven
Strona główna 5 Aktualności 5 Gastrotargi SMAKKI 23-25 marzec 2023

Aktualności

Gastrotargi SMAKKI 23-25 marzec 2023

Apr 2, 2023 | Aktualności

W dniach 23-25 marca 2023 braliśmy udział w I edycji targów branżowych SMAKKI Gastrotargi, które odbyły się na terenie centrum wystawowego EXPO XXI w Warszawie.

Zaprezentowaliśmy na nich długo wyczekiwaną, nową linię urządzeń włoskiego producenta MARENO. Bezkompromisowa jakość, maksymalna funkcjonalność i ponadprzeciętny design to niezaprzeczalnie jej wiodące cechy.

Oczywiście na naszym stoisku nie mogło zabraknąć fenomenalnych i niezawodnych okapów Jeven. W tym roku przybliżyliśmy odwiedzającym system Turbo Swing będący jednym z 5 rozwiązań stosowanych w naszych okapach.

Całkowitą nowością w naszym portfolio jaką zaprezentowaliśmy w trakcie wydarzenia był kocioł warzelny fińskiego producenta Dietatec, który rewolucjonizuje rynek skandynawski. Niesamowita wielozadaniowość raz niepodważalna jakość są kluczem sukcesu urządzeń Dieta. Warto też wspomnieć o intuicyjnej i w pełni zautomatyzowanej obsłudze kotłów, które dzięki wbudowanej pamięci krok po kroku prowadzą kucharza przez proces przygotowywania dań.

Na naszym stoisku można było również zobaczyć 2 modele pieców konwekcyjno- parowych marki HOBART. To niewątpliwie najlepsze piece na naszym rynku zarówno pod kątem jakości i wykonania jak i niezawodności.

Mocno rewolucyjnym produktem jaki przyciągnął również rzeszę odwiedzających był system KES( Kitchen Energy Saver). Inteligentny i bezobsługowy system zarządzający energią elektryczną urządzeń. KES redukuje moc szczytową urządzeń dzięki czemu kuchnie gastronomiczne mogą redukować opłaty za energię elektryczną nawet o 35%.