Kotły warzelne DIETATEC w ofercie Leven Group - Leven
Strona główna 5 Aktualności 5 Kotły warzelne DIETATEC w ofercie Leven Group

Aktualności

Kotły warzelne DIETATEC w ofercie Leven Group

Jan 20, 2023 | Aktualności

Oferta Leven Group to kompleksowe rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. W naszym portfolio znajdują się tylko produkty najwyższej jakości renomowanych, europejskich producentów. Jednym z nich jest fińska marka DIETATEC produkująca zaawansowane technologicznie i inteligentne kotły warzelne. Już teraz znajdziecie je w naszej ofercie.

Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych informacji o oferowanych przez nas modelach DIETA Genier ACE i GO!

🔹 Precyzja i dbałość o każdy detal wykonania z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

🔹 Duży i intuicyjny panel sterowniczy, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces obróbki termicznej produktów.

🔹 Wbudowany mikroprocesor dzięki któremu można na bieżąco nadzorować i kontrolować wszystkie parametry pracy urządzeń, a także je zapisywać.

🔹 Automatyczna funkcję przechylania zbiornika kotła w celu wyładunku obrabianych produktów. Jest ona niezwykle istotna podczas

przygotowywania dużych ilości posiłków- zup, sosów, ciasta, farszu.

🔹 Funkcja automatycznego mycia.

🔹 Opcjonalne wyposażenie w 6 narzędzi do różnych prac tj. zagniatanie, mieszanie czy ubijanie.

🔹 Możliwość opcjonalnego wyposażenia kotła w funkcję szybkiego schładzania, która daje jeszcze więcej możliwości w zakresie obróbki termicznej żywności.

To tylko kilka istotnych zalet urządzeń DIETA. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin w naszym showroomie gdzie osobiście możecie przekonać się o przewadze rozwiązań jakie oferują modele DIETA Genier ACE i GO! . Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i przedstawią niepodważalne korzyści płynące z inwestycji w produkty tej marki.