Usługi - Leven Group
Strona główna 5 Usługi

Usługi

Firma Leven Group zaprasza do kooperacji w zakresie obróbki stali nierdzewnej. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie z zakresu cięcia i gięcia stali. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze jako kompleksowe dopełnienie zakresu usług oferujemy także spawanie obrabianych elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Dział usług

tel. 785 055 842
biuro@levengroup.pl

Cięcie na wykrawarce rewolwerowej marki EUROMAC

Oferujemy wycinanie elementów ze stali nierdzewnej do maksymalnych rozmiarów 3000×1500 mm grubości 0,5-6mm
Standardowo pracujemy z blachą o grubości 0,5-2 mm, przy grubszym materiale prosimy o kontakt w sprawie doboru narzędzi. 
Wykonujemy elementy zarówno z naszej stali jak i na materiale dostarczonym przez klienta.

Gięcie na prasie krawędziowej CNC Vimercati

Włoska krawędziarka Vimercati to nowoczesna urządzenie sterowane numerycznie dające nam możliwość gięcia elementów do 3000 mm długości.
Preferowane grubości blach to 0.5- 2 mm

W celu uzyskania oferty zapraszamy do kontaktu

Spawanie stali nierdzewnej metodą TIG

Jest to najlepsza metoda spawania stali nierdzewnej niedużych grubości, umożliwiająca uzyskanie bardzo czystej i wysokiej jakości spoiny. Dzięki temu minimalizujemy potrzebę czyszczenia wykonanych łączeń materiałami ściernymi, zapewniając jednolitą powierzchnię z w rejonie spawu.

 

Zgrzewanie elementów ze stali

Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla łączenia elementów do max grubości 1,5mm w celu uzyskania trwałego łączenia. W tej metodzie nie potrzebujemy dodatkowego materiału łączącego elementy- elektrody jak przy spawaniu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych zgrzewarek, unikamy efektu przegrzania materiału i przetopienia, a tym samym otrzymany efekt wizualny jest bardzo schludny i za każdym razem jednakowy.

 

 

Cięcie grubych blach gilotyną CNC marki Vimercati

Nasz park maszynowy umożliwia cięcie blach do nawet 6mm grubości. Do takich prac używamy gilotyny.

.