O nas - Leven Group

O nas

Jeszcze niedawno znaliście nas jako Jeven. Po ponad piętnastu latach funkcjonowania na polskim rynku nazwa firmy wydała nam się niedostatecznie pojemna. Rok 2022 rozpoczęliśmy już jako Leven Group. Jednak sedno naszej działalności pozostało niezmienne – nadal dostarczamy szerokie spektrum wysokospecjalistycznych rozwiązań do profesjonalnych kuchni. Waszych albo Waszych klientów. Na przestrzeń pracy kulinarnej od zawsze patrzymy jak na złożony organizm, zbudowany z wielu elementów.

Od lat poszerzamy gamę naszych rozwiązań. Do produktów wentylacji kuchni jakimi są okapy Jeven czy centrale wentylacyjne CookAir zaczęliśmy systematycznie dołączać urządzenia gastronomiczne, w tym m.in. linie grzewcze Mareno, urządzenia chłodnicze Polaris, piece konwekcyjno-parowe oraz multifunkcyjne patelnie Hobart, kotły warzelne Dieta, pakowarki próżniowe Boss Vakuum. Zapewniamy pełne wsparcie na wielu etapach: doradztwa technicznego, projektu, montażu i serwisu. Tak w Leven Group urzeczywistniamy kompleksowość. Rozumiemy, że współpraca z profesjonalistami wymaga eksperckiej wiedzy. Tylko wtedy jakość współpracy przełoży się na najlepsze rezultaty. Tylko tak możemy dać Wam stabilność i spokój na każdym etapie tworzenia się nowej, efektywnej i ergonomicznej kuchni.

Kim jesteśmy?

Należymy do liderów branży oferującej rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. Przez ponad piętnaście lat działalności dostarczyliśmy je do blisko  3 000 obiektów w całej Polsce. Oferowane przez nas rozwiązania wspierają kucharzy w hotelach, restauracjach, zakładach przemysłowych, obiektach cateringowych, portach lotniczych, obiektach sportowych, szkołach. Skąd zaufanie, którym nas obdarzono? Zarówno w biznesie, jak i w życiu przyświecają nam konkretne wartości. Wynikająca z nich praca u podstaw, systematyczny rozwój kompetencji, innowacje i profesjonalizm w działaniu ugruntowały naszą pozycję w branży. Cały czas pracujemy intensywnie – nadal chcemy więcej.

Wartości

Autorytet

Autorytet

Wysoce wyspecjalizowana działalność wymaga eksperckiej wiedzy, budowanej i utrwalanej przez lata. Wyłącznie dzięki niej mogliśmy stać się jednym z liderów branży, dostarczającym najlepsze rozwiązania dla profesjonalnej gastronomii. Chcąc zobrazować nasze możliwości stworzyliśmy własne studio kulinarne oraz Akademię – Leven Academy. Miejsce, w którym szkolimy ludzi na własnych urządzeniach z pomocą mentorów marki – szefów kuchni Leven Academy. Nie zatrzymujemy się w tym punkcie. Śmiało kreślimy perspektywę obejmującą kolejne unikatowe projekty – wyraz naszej pasji, ambicji, ale i profesjonalizmu.

Kompleksowość

Kompleksowość

Nieprzypadkowo nasze portfolio zbudowaliśmy z wielu dopełniających się funkcjonalnie marek. Profesjonalną kuchnię definiujemy jako kompletny organizm, na który składa się szereg powiązanych ze sobą elementów. Tylko złożone w całość stworzą idealne miejsce pracy dla szefa kuchni i jego zespołu. W ten sposób myślimy o całym zakresie działalności: projektowaniu, doradztwie technicznym, montażu i serwisie.

Wiarygodność

Wiarygodność

Najlepiej mówią o nas realizacje. Rozwiązania od lat dostarczane renomowanym markom HoReCa i cenionym szefom kuchni. Cieszymy się ich autentycznym uznaniem. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Jesteśmy partnerami godnymi zaufania.

Innowacyjność

Innowacyjność

Naszą markę budujemy przez nieustanny rozwój oparty na dwóch filarach: własnych rozwiązaniach techniczno-technologicznych oraz systematycznych inwestycjach. Konsekwentnie się doskonalimy, by kuchnie wyposażone w urządzenia Leven Group wyznaczały standardy jakości i komfortu. W efekcie, kreując możliwości dla całej branży wzmacniamy naszą pionierską pozycję.

Nasze produkty

Okapy Jeven to rozwiązania cenione na rynkach skandynawskich i w Polsce. Dzięki opatentowanemu systemowi filtrów wyróżniają się wyjątkowo wysoką efektywnością filtracji powietrza. Okapy Jeven to szeroka gama wariantów funkcjonalnych i nowoczesny design.

Poznaj markę

Stosowane w okapach Jeven wyposażonych w filtry tłuszczowe systemy przeciwpożarowe ANSUL oraz FIRESPY Kitchen błyskawicznie gaszą pożar natryskując środkiem gaszącym kluczowe elementy wyposażenia kuchni, w tym również filtry okapu oraz wnętrze wlotów powietrza z okapu.

Poznaj markę

Urządzenie AirMaid szwedzkiego producenta jest przeznaczone do redukcji zapachów z wywiewanego powietrza np. z okapów kuchennych. AirMaid działa na zasadzie generacji ozonu do kanału wentylacyjnego. Skuteczność redukcji zapachów przy użyciu AirMaid jest bardzo wysoka.

Poznaj markę

Projektując wentylację kuchni stosujemy specjalistyczne centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne CookAir wyposażone w funkcję odzyskiwania ciepłego powietrza. Centrale możemy wyposażyć we wszystkie niezbędne funkcje odpowiadające za obróbkę powietrza, w tym kompletny systemem sterowania.

Poznaj markę

W kuchni wyposażonej w piec albo grill opalany drewnem lub węglem drzewnym system filtracji sadzy jest nieoceniony. Oferowane przez nas urządzenia Smoki Junior i Maxi Grill umożliwiają jeszcze więcej. Nie tylko filtrują cząsteczki sadzy, ale też służą redukcji zapachów kuchni.

Poznaj markę

System odciągu miejscowego Power Hood wyróżniają się niezwykle wysoką separacją tłuszczu z wywiewanego powietrza. W zależności od potrzeb, mogą zostać wyposażone w jeden z trzech typów filtrów tłuszczu, różną liczbę tub wyciągowych o różnej długości.

Poznaj markę

Specjalistyczne nawiewniki JRS i wywiewniki JRE służą wentylacji wielkogabarytowych kuchni. Działają niezwykle efektywnie w przestrzeniach gastronomicznych, w których występują wysokie zyski ciepła. To rozwiązania odpowiednie dla kantyn, stołówek, dużych kuchni czy kuchni żywienia zbiorowego.

Poznaj markę

INNO jest połączeniem przepustnicy regulującej ilość przepływającego powietrza z tłumikiem. To produkt przeznaczony do montażu w okrągłych kanałach spiro. INNO jest wykonany ze specjalnej trudnopalnej, plastycznej pianki poliuretanowej o wykazującej wysokie właściwości tłumiące.

Poznaj markę

Mareno to włoska marka, od ponad stu lat wyróżniająca się innowacyjnymi rozwiązaniami dla gastronomii. Oferujemy pięć różnych linii grzewczych, obejmujących m.in. trzony gazowe i elektryczne, trzony indukcyjne, frytownice, makaroniarki, woki, płyty grillowe do bezpośredniego smażenia.

Poznaj markę

Kotły warzelne Dieta są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Fiński producent posiada ponad 25 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości kotłów warzelnych do termicznej obróbki żywności.

Poznaj markę

W naszej ofercie znajdują się wysokoefektywne piece konwekcyjno-parowe, natryskowe i bojlerowe oraz patelnie multifunkcyjne Hobart. Wszystkie urządzenia wyposażone są w czytelny system sterowania oraz szeroką gamę akcesoriów pozwalających na indywidualną konfigurację urządzeń.

Poznaj markę

Pakowarki próżniowe Boss Vakuum to produkty o doskonałych parametrach technicznych, wykończone z dbałością o każdy detal i wyróżniające się intuicyjnymi panelami sterowania. Pakowarki występują w szerokiej gamie modeli stołowych i wolnostojących spełniających surowe wymogi higieniczne.

Poznaj markę

Urządzenia chłodnicze naszej ofercie reprezentuje renomowana włoska marka Polaris, należąca do Ali Group. Gama proponowanych rozwiązań szybkoschładzarki szokowe, szafy chłodnicze i mroźnicze, szafy cukierniczo-piekarnicze, szafy do garowania ciasta oraz stoły chłodnicze.

Poznaj markę

Energooszczędnej kuchni niezbędny jest efektywny system zarządzania energią i obniżania jej kosztów. Taki jak, projektowany indywidualnie na potrzeby danej realizacji, system KES (Kitchen Energy Saver). Wykorzystanie KES pozwala obniżyć opłaty za energię elektryczną od 30% do 50%.

Poznaj markę

Nasze usługi

Fachowe doradztwo

Profesjonalny montaż urządzeń

Odbiory gwarancyjne

Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Dostawa materiałów i części zamiennych do urządzeń

Nasze usługi