Doradztwo - Leven Group
Strona główna 5 Doradztwo

Doradztwo

Ekspercka wiedza i autorytet wynikające z wieloletnich doświadczenia w branży to wizytówki Leven Group. Korzystamy z tych zasobów, oferując Wam fachowe doradztwo z zakresu doboru, montażu, instalacji urządzeń i planowanych rozwiązań. Ponadto pomagamy w wyborze odpowiednich podzespołów i części zamiennych do oferowanych przez nas urządzeń. Wszystko po to, by nasze rozwiązania jak najdłużej służyły Waszym profesjonalnym kuchniom w dobrej kondycji. Dowiedzcie się więcej na temat form doradztwa ekspertów Leven Group.

Projekt doboru i instalacji urządzeń

Możecie liczyć na naszą fachową pomoc w planowaniu Waszej profesjonalnej kuchni. Doradzimy, jak ją zaprojektować, jakie urządzenia wybrać oraz jak najefektywniej skorzystać ich możliwości. Pomożemy Wam stworzyć kompleksową, wysoce energooszczędną i ergonomiczną kuchnię, idealną dla profesjonalnej gastronomii. Możecie liczyć na doradztwo techniczne i pełne wsparcie naszych ekspertów.

Autoryzowane części zamienne

Przywiązujemy dużą wagę do standardów naszych rozwiązań i naszej obsługi. Właśnie dlatego oferujemy Wam pomoc w wyborze, zakupie i szybkiej dostawie autoryzowanych części zamiennych najwyższej klasy. Autoryzowane części zamienne to sprawdzony i bezpieczny serwis. Gwarancja jakości, na której możecie budować profesjonalną gastronomię.

Pomoc w usunięciu awarii i rozwiązania na przyszłość

Zdarza się, że nawet z najlepszymi urządzaniami mogą być problemy. Nasze fachowe doradztwo pozwoli Wam szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Równie chętnie pomożemy Wam zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii w przyszłości i wspólnie zaplanujemy rozwiązania mające zapobiec niechcianym wypadkom.