CSR - Leven Group

CSR

CSR (Corporate Social Responsibility) czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.
Bez społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw a do nich my należymy, nie ma mowy o zrównoważonym rozwoju we właściwym kierunku. Właśnie dlatego w Leven Group wprowadzamy konkretne rozwiązania służące lepszej przyszłości. Innowacje kreujące nową rzeczywistość.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej
Norway Grants

Norway Grants

Innowacyjność była i jest jedną z podstaw naszej pracy. Kreując i wdrażając nowatorskie rozwiązania staliśmy się członkiem programu Norway Grants. Będąc beneficjentem tej wyjątkowej inicjatywy możemy jeszcze intensywniej pracować nad wprowadzaniem nowych innowacji do naszej codziennej działalności.

Rola Norway Grants i EOG

Fundusze Norweskie i fundusze EOG reprezentują wkład Norwegii w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. W ich ramach Norwegia przyczynia się do ograniczenia nierówności społecznych i ekonomicznych oraz wzmocnienia relacji dwustronnych z państwami beneficjentami z Europy Środkowej i Południowej oraz obszaru Morza Bałtyckiego. Norwegia ściśle współpracuje z UE w ramach Porozumienia o Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Wraz z pozostałymi darczyńcami Norwegia przekazała 3,3 miliarda euro w ramach kolejnych programów funduszy w latach 1994–2014. Fundusze Norweskie są finansowane wyłącznie przez Norwegię i dostępne w państwach, które przystąpiły do UE po 2003 r. W latach 2014-2021 wyniosły 1,25 miliarda euro.

Rola Norway Grants i EOG
Zeroemisyjna siedziba główna

Zeroemisyjna siedziba główna

Centrala Leven Group w podpoznańskich Sadach jest dziś dla nas powodem do dumy. Została przeprojektowana i przebudowana w taki sposób, by spełniała najnowocześniejsze wymogi ekologiczne. Jesteśmy samowystarczalni energetycznie. Postawiliśmy na odnawialne źródła energii, które zaspokajają 100% naszego zapotrzebowania. Możemy pochwalić się zerową emisją dwutlenku węgla. W nowej siedzibie stworzyliśmy warunki do efektywnej pracy, dostosowanej do najnowocześniejszych standardów.

Partnerstwo dla innowacyjnego biznesu

Rozumiemy naszą odpowiedzialność. Chcemy szerzyć ideę Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Właśnie dlatego organizujemy spotkania i seminaria dla klientów i partnerów biznesowych Leven Group. Spotkania te są dla nas okazją, by podzielić się wiedzą i doświadczeniami. Dla naszych klientów, by dowiedzieć się czegoś nowego i zweryfikować skuteczność naszych działań.

Partnerstwo dla innowacyjnego biznesu
Ludzka postawa

Ludzka postawa

Nie poprzestajemy na zmianach naszego środowiska pracy. Równie ważne jest budowanie relacji z ludźmi, którzy nie są naszymi partnerami biznesowymi. Wykorzystujemy do tego nasze zasoby, takie jak Leven Academy. Zapraszamy do niej przedstawicieli różnych branż, ludzi zainteresowanych rozwojem nowych technologii. Dodatkowo dla naszych szefów kuchni to okazja, by podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z wyjątkowo wdzięcznymi słuchaczami. Radość jaką otrzymują w zamian, jest po prostu bezcenna.