Nowe linie grzewcze Mareno M - Leven
Strona główna 5 Aktualności 5 Nowe linie grzewcze Mareno M

Aktualności

Nowe linie grzewcze Mareno M

Mar 25, 2023 | Aktualności

Niezmiernie się cieszymy, że możemy Państwu przedstawić najnowszą generację urządzeń grzewczych linię M włoskiego producenta MARENO. Już teraz w naszej ofercie dostępne są urządzenia z linii M1-70 oraz M1-90, M2 i M+

Nowe linie M, to przede wszystkim ergonomia pracy, wydajność i ekonomia. Linie zostały tak zaprojektowane, aby maksymalizować wydajność zarówno sprzętów jak i pracy kucharzy. Urządzenia MARENO to ogrom możliwości i dopasowania rozwiązań idealnie pod potrzeby klientów.

Niepowtarzalny i ponadczasowy design i maksymalna funkcjonalność. Rozwiązania zastosowane w nowych liniach M sprawiają, że utrzymanie kuchni w czystości jest niezwykle szybkie i proste. Wyjątkowa technologia zastosowania rantu wodnego we wszystkich urządzeniach, to niespotykane u innych producentów rozwiązanie dzięki któremu zapobiega się rozlewaniu płynów z blatów na ziemię kuchni. Specjalne uszczelnienia łączeń elementów ciągów to wyższy poziom higieny i czystości. Ale to tylko nieliczne zalety nowych urządzeń MARENO M.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń grzewczych Mareno.