Podsumowanie Targów EUROGASTRO 2024 - Leven
Strona główna 5 Aktualności 5 Podsumowanie Targów EUROGASTRO 2024

Aktualności

Podsumowanie Targów EUROGASTRO 2024

Mar 18, 2024 | Aktualności

EUROGASTRO 2024 przeszło już do historii.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak liczne odwiedziny naszego stoiska. To dla nas ogromna przyjemność móc spotkać się w tak wyjątkowym gronie pasjonatów gastronomii, zarówno naszych przyjaciół jak i klientów. Były to trzy owocne dni pełne rozmów i spotkań o naszych produktach jak i nowinkach na rynku.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami jakie w tym roku prezentowaliśmy na naszym stoisku. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się przepiękna wyspa włoskiego producenta MARENO z frontami w wersji czarnego marmuru. Jej zwieńczeniem był wiszący nad nią okap ze szklanymi ścianami bocznymi przez które można było podziwiać filtry cyklonowo- cylindryczne.

Kocioł warzelny z mieszadłem Dieta który prezentowaliśmy w tym roku to potężne, 500 litrowe, multifunkcyjne urządzenie. Zaawansowana technologia a do tego banalnie prosta obsługa z intuicyjnego panelu dotykowego, automatyczne przechylanie, schładzanie wkładu, wymienne narzędzia dedykowane do różnych zadań to tylko kilka najważniejszych atutów kotła Dieta.

Nie zabrakło także naszej NOWOŚCI w ofercie- okapu z mgłą wodną. Specjalistyczna konstrukcja okapu jest dedykowana do stosowania nad urządzenia opalane paliwem stałym. Dodatkowo w tym okapie prezentowaliśmy Państwu dwa systemy przeciwpożarowe jakie oferujemy w opcji wyposażenia naszych okapów- ANSUL oraz Firesy kitchen.

A jako dopełnienie kompleksowej oferty od Leven Group, zaprezentowaliśmy 3 niezawodne urządzenia marki HOBART:

  • piec konwekcyjno- parowy
  • urządzenie ciśnieniowo- parowe Steamer
  • patelnię elektryczną Precipan

W ostatni dzień targów otrzymaliśmy także nagrodę za innowacyjność produktów. Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi za docenienie naszych produktów.

Raz jeszcze dziękujemy za ten wspólny czas i rozmowy wszystkim odwiedzającym.
Do zobaczenia za rok!

Zespół Leven Group