Nawiewniki i wywiewniki - Leven
Strona główna 5 Nawiewniki i wywiewniki
Nawiewniki

NAWIEWNIKI I WYWIEWNIKI

Kompleksowa oferta Leven Group obejmuje szereg rozwiązań wentylacyjnych dlaprofesjonalnej gastronomii. Wśród nich znajdziecie specjalistyczne nawiewniki JRS i wywiewniki JRE służące wentylacji wielkogabarytowych kuchni. Nawiewniki JRS i wywiewniki JRE mogą pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza.

 

Rodzaje nawiewników i wywiewników

Nawiewniki o oznaczeniu JRS przeznaczone do nawiewu powietrza w kuchniach wielkogabarytowych. Nawiewniki JRS typu wyporowego dostarczają powietrze równomiernie i z niewielką prędkością na całej powierzchni wypływu nawiewnika. Równomierny wypływ powietrza to efekt specjalnej konstrukcji deflektorów wewnątrz nawiewników. Nawiewniki JRS są przeznaczone do montażu w suficie.

Nawiewniki JRS

Cechy produktu

  • Typoszereg składa się z sześciu standardowych wielkości w zakresie przepływu powietrza od 100 do 1400 m3/h.
  • Nawiewniki składają się z perforowanego panelu, skrzynki rozprężnej w której umieszczone są deflektory. Nawiewniki wykonane są w całości z blachy ocynkowanej.
  • Standardowo panele nawiewników lakierowane są na biały kolor (RAL 9003), jednak na indywidualne życzenie mogą zostać wyprodukowane w wariantach specjalnych: w innych wymiarach, z panelami lakierowanymi w innych kolorach czy wykonane ze stali nierdzewnej.

Wywiewniki typoszeregu JRE są przystosowane do wentylacji pomieszczeń kuchennych, w których występują wysokie zyski ciepła. Składają się z perforowanego panelu i skrzynki rozprężnej, w której znajdują się kasety z filtrem. Kasety filtra stanowią ochronę przed ewentualnymi zabrudzeniami kanałów wiewnych przez wyciągane z kuchni powietrze. Wywiewniki JRE są przeznaczone do montażu w suficie.

Wywiewniki JRE

Cechy produktu

  • W typoszeregu wywiewników JRE znajdują się dwie standardowe wielkości. Zakres przepływu powietrza wywiewników JRE wynosi od 100 do 1400 m3/h.
  • Frontowe panele oraz skrzynki wywiewników są wykonane w całości z blachy ocynkowanej, natomiast filtry – z włókien aluminiowych.
  • Standardowo, panele nawiewników lakierowane są na biały kolor (RAL 9003), jednak na indywidualne życzenie mogą zostać wyprodukowane w wariantach specjalnych: w innych wymiarach, z panelami lakierowanymi w innych kolorach czy wykonane ze stali nierdzewnej.

Oferta

Nasze marki

Nasze marki

Doradztwo

Doradztwo

Serwis

Serwis