Przepustnice / tłumiki INNO - Leven
Strona główna 5 Przepustnice / tłumiki INNO
Inno

PRZEPUSTNICE / TŁUMIKI

W naszej ofercie znajdziecie również interesujący produkt pod nazwą INNO. INNO jest to połączenie przepustnicy regulacji ilości przepływu powietrza z tłumikiem. Produkty te przeznaczone są do montażu w kanałach okrągłych spiro. INNO wykonane są ze specjalnej trudnopalnej, plastycznej pianki poliuretanowej o bardzo dobrych właściwościach tłumiących.

 

Poznaj INNO

Regulacja ilości przepływu powietrza odbywa się w bardzo prosty sposób – przez otwieranie lub zamykanie owalnych otworów przelotowych w przepustnicy. Służą temu zatyczki, wykonane z tego samego materiału co przepustnica. Przepustnice/tłumiki INNO są niezwykle łatwe do zamontowania, bez użycia dodatkowych narzędzi. Ich elastyczna struktura dopasuje się do kształtu ścianek kanału. Również czyszczenie INNO jest niezwykle proste – wystarczy zwykły odkurzacz.

Poznaj Inno

Zastosowanie i właściwości przepustnic / tłumików INNO

Dlaczego warto zamontować przepustnicę / tłumik INNO w swojej kuchni?

  • Przepustnica / tłumik INNO wyposażona jest w funkcje regulacji przepływu powietrza i równoczesnego tłumienia głośności.
  • INNO jest produkowany ze specjalistycznej plastycznej pianki o wyjątkowych, bardzo dokładnych właściwościach akustycznych.
  • Przepustnicę / tłumik INNO przeznaczono do montażu w okrągłych kanałach typu spiro.
    Regulacja ilości przepływu powietrza jest bardzo prosta – wystarczy otworzyć lub zamknąć owalne otwory przelotowe przepustnicy.
    Przepustnica / tłumik INNO jest niezwykle łatwa do zamontowania i zdemontowania oraz czyszczenia.

Oferta

Nasze Marki

Nasze marki

Doradztwo

Doradztwo

Serwis

Serwis