Urządzenia chłodnicze Polaris - Leven
Strona główna 5 Urządzenia chłodnicze Polaris
Polaris

URZĄDZENIA CHŁODNICZE

Urządzenia chłodnicze przeznaczone do gastronomii produkowane są przez włoskie zakłady Polaris należącego do włoskiego koncernu Ali Group, jednego ze światowych liderów rozwiązań dla branży gastronomicznej. Zakłady Polaris o powierzchni produkcyjnej wynoszącej ponad 20 000 m2 posiadają nowoczesny, specjalistyczny park maszynowy. Od lat wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz najwyższą jakością i niezawodnością. Urządzenia Polaris to najlepszy wybór dla profesjonalnych kuchni, zakładów cukierniczych, piekarni i lodziarni.

Kategorie urządzeń chłodniczych

Najefektywniejsze rozwiązanie firmy Polaris w segmencie szybkoschładzarek szokowych. Linia szybkoschładzarek o nazwie KEEP posiada wiele interesujących rozwiązań, a w tym m.in.: intuicyjny dotykowy panel sterowania z wieloma możliwościami i programami pracy, opcjonalna kontrola pracy przez Internet, innowacyjne funkcje w dziedzinie energooszczędności. Szybkoschładzarki KEEP występują w siedmiu wariantach pojemności, urządzenia posiadają szeroki zakres temperatur, od +65°C do -40°C, rozmrażanie produktów z wykorzystaniem odwróconego cyklu ciepła bez poboru energii, elektroniczne wentylatory i inne nowoczesne rozwiązania.
Szybkoschładzarki szokowe KEEP
Linia GENIUS LOGIC dedykowana jest zarówno do małych restauracji jak i dużych obiektów gastronomicznych i produkcyjnych. To najnowsze osiągnięcie technologii w zakresie urządzeń wielofunkcyjnych, bazujących na dynamicznej obróbce termicznej żywności. Urządzenia pracują w temperaturze do nawet +85º. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają w ramach jednego urządzenia schładzać i mrozić szokowo, rozmrażać, gotować niskotemperaturowo, garować ciasto, pasteryzować i dehydratyzować produkty. Zaawansowany panel kontrolny pozwala umieścić wszystkie te kroki w ramach jednego przepisu z programowanym czasem rozpoczęcia lub zakończenia procesu. Urządzenia posiadają fabrycznie wgrane profile pracy dla gastronomii oraz dla piekarni i cukierni. W gamie modeli GENIUS LOGIC znajduje się bardzo szeroka rozpiętość pojemności od urządzeń kompaktowych po komory do schładzania szokowego.
Szybkoschładzarki multifunkcyjne Genius
Linia ECO to wydajne urządzenia do schładzania szokowego, z prostym panelem cyfrowym. Szybkoschładzarki szokowe z tej linii to podstawowy wybór dla klientów ceniących prostotę i solidność. Posiadają funkcję schładzania i zamrażania szokowego, podgrzewaną sondę temperatury oraz prosty i czytelny panel. Gama modeli ECO obejmuje 7 urządzeń, z których większość jest przystosowana do norm GN i piekarniczych 600x400mm. Szybkoschładzarki ECO to doskonałe rozwiązanie dla podstawowych zadań schładzania szokowego, dedykowane do małych i średnich restauracji.
Szybkoschładzarki multifunkcyjne ECO

Zalety produktu Polaris

Czym wyróżnia się marka Polaris?

 • Wysoka wydajność chłodnicza
 • Multifunkcyjne urządzenia
 • Optymalne wykorzystanie produktów
 • Najwyższa jakość produktów poddawanych procesom chłodzenia
 • Komunikacja internetowa, umożliwiająca sprawne, zdalne sterowanie urządzeniami
 • Niezwykle szeroka oferta, pozwalająca dobrać urządzenie do konkretnych potrzeb
 • Intuicyjne sterowanie (panele dotykowe)
 • Niezawodność, potwierdzona latami sukcesów na rynku gastronomicznym
 • Kompleksowe rozwiązania w ramach jednego urządzenia Polaris
 • Ergonomiczna, wytrzymała konstrukcja z materiałów najwyższej jakości
 • Opatentowane, autorskie rozwiązania Polaris (np. odwrócony cykl chłodniczy)
 • Optymalne wykorzystanie produktów

Oferta

Nasze marki

Nasze marki

Doradztwo

Doradztwo

Serwis

Serwis