Urządzenia grzewcze Mareno - Leven
Strona główna 5 Urządzenia grzewcze Mareno
Mareno

URZĄDZENIA GRZEWCZE

Urządzenia grzewcze produkowane są od ponad stu lat przez włoskie zakłady Mareno. Mareno to historia wielu innowacji i najwyższej jakości. Obecnie firma jest członkiem międzynarodowego koncernu Ali Group, jednego z największych przedstawicieli branży rozwiązań dla profesjonalnej gastronomii na świecie. Linie grzewcze Mareno są projektowane z wyjątkową dbałością o każdy detal ułatwiający pracę kucharzy i zwiększający wydajność urządzeń. Ponadto, jak większość produktów rodem z Włoch, wyróżniają się znakomitym designem, idącym w parze z wysoką ergonomią. Oferta Mareno obejmuje bardzo szeroką gamę urządzeń, m.in. trzony kuchenne i indukcyjne, frytownice, kotły warzelne, grille, warniki, płyty bezpośredniego smażenia, woki. Wśród rozwiązań znajdziecie pięć typów linii grzewczych Mareno i indywidualne wersje jak monoblok.

Linie urządzeń grzewczych

Linia STAR 60 łączy kompaktowe rozmiary urządzeń z wydajnością i mocami linii STAR 70. Stanowi najlepszy kompromis między wyśrubowanymi wymaganiami, a ograniczeniami przestrzennymi.

Mareno-Packshot-Star 60 Blocco

Z początkiem roku 2024 linia STAR 70 została zastąpiona nową linią M1-70

Najpopularniejsza linia grzewcza dedykowana średniej gastronomii. Wysoka kompleksowość tej linii zaspokoi potrzeby nawet bardzo wymagających kucharzy. W jej ramach znajduje się ponad 130 modeli urządzeń oraz tyle samo opcji i akcesoriów z całego zakresu technologii termicznej. Dzięki temu STAR 70 jest optymalną odpowiedzią na potrzeby profesjonalnej gastronomii. Dodatkową wersją linii STAR 70 są urządzenia drop-in do zabudowy.

Mareno Star 70 Blocco

Nowa generacja urządzeń Mareno linia M1-70

 

M1-70

Nowa generacja urządzeń Mareno linia M1-90

 

M1-90

Z początkiem roku 2024 linia STAR 90 została zastąpiona nową linią M1-90

Ta flagowa linia łączy bardzo wysoką wszechstronność STAR 70 ze zdecydowanie większymi mocami przerobowymi. Linia STAR 90 dedykowana jest restauracjom o większej liczbie gości, kantynom czy kuchniom zbiorowego żywienia. To propozycja dedykowana kuchniom, w których jakość idzie w parze z ilością przygotowywanej żywności.

Star 90 Blocco
Wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie dla profesjonalnej gastronomii. Urządzenia z linii STAR 110 umożliwiają kucharzom pracę z obu stron zabudowy. Przelotowe piekarniki i podstawy o głębokości 110 cm otwierają przed Wami zupełnie nową perspektywę na wszechstronność profesjonalnej kuchni, doskonale układając stanowiska pracy oraz kierując obieg produktów na zapleczu. Rozwiązania linii STAR 110 doskonale sprawdzają się w wąskich i długich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na klasyczną wyspę.
Star 110 Blocco
Linia I-CHEF bazuje na urządzeniach elektrycznych cechujących się niezwykle precyzyjnym, elektronicznym systemem sterowania w pełni dotykowym na najwyższym poziomie higieny. I–CHEF został opracowany przy współpracy z szefami kuchni restauracji wyróżnionych gwiazdkami Michelin. Linia I-CHEF to topowe rozwiązanie wysokiej technologii, precyzji, energooszczędności i higieny. Linia I-CHEF oszczędza do 8 % energii w stosunku do tradycyjnego rozwiązania i jest przygotowana do współpracy z systemem oszczędności energii KES, który pozwala oszczędzić nawet do 50 % kosztów energii elektrycznej
I-CHEF

Cechy produktu

Czym najbardziej przekonują do siebie urządzenia grzewcze marki Mareno?

  • 100 lat doświadczenia.
  • Szerokie możliwości personalizacji – pięć linii grzewczych i niemal nieograniczone możliwości konfiguracji urządzeń.
  • Kompleksowa kuchnia – modułowe z rozwiązania Mareno pozwolą stworzyć kuchnię skrojoną na miarę.
  • Niezawodna i wytrzymała konstrukcja – większość elementów urządzeń Mareno wykonano z najdoskonalszych materiałów.
  • Wydajna praca i oszczędność energii – linie grzewcze Mareno wyróżniają się wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem mocy grzewczej. Ponadto, wybrane linie można podłączyć do systemu kontroli zasilania, pozwalającego na redukcję zużycia energii elektrycznej do 50%.
  • Najwyższy poziom ergonomii rozwiązań – wszystkie elementy urządzeń Mareno są precyzyjnie przemyślane i zaprojektowane, by ułatwić pracę kucharzy.
  • Najwyższa higiena pracy – pozbawione szczelin łączenia konstrukcji urządzeń Mareno umożliwiają zachowanie absolutnej higieny w miejscu pracy.
  • Elegancki design łączący ergonomię i nowoczesną, atrakcyjną formę.
  • Dowolna wersja kolorystyczna – urządzenia Mareno mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL (dotyczy wybranych linii modelowych).

Oferta

Nasze marki

Nasze marki

Doradztwo

Doradztwo

Serwis

Serwis